Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

JORDAHL & PFEIFER Technika Budowlana Sp. z o.o. reprezentuje znane na rynku budowlanym marki Jordahl, Pfeifer, H-Bau i Calenberg.Naszą dewizą jest pomoc partnerom w zakresie technologii konstrukcji żelbetowych oraz linowych. W myśl zasady: „swoboda architektury, perfekcja konstrukcji" - czynimy przestrzeń wokół nas przyjazną. W związku z rozwojem firmy, do naszego zespołu projektowego poszukujemy nowego pracownika na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów z oferty firmy
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Poszerzanie sieci sprzedaży w podległym regionie
  • Opracowywanie ofert i zapytań

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów technicznych
  • Mile widziane doświadczenie w branży związanej z zagadnieniami budowlanymi
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera i pakietu MS Office
  • Zdolności interpersonalne niezbędne w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • Duże zaangażowanie oraz determinacja w osiąganiu celów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie na zasadach systemu motywacyjnego
  • Długoletnią współpracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Liczne szkolenia oraz dodatkowe świadczenia pracownicze
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w zgranym zespole ludzi z pasją

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy