Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Doradca Techniczno- Handlowy

Ravago Re Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
5334 dni temu

Ogłoszenie numer: 78092, z dnia 2009-10-22

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

W dwóch oddziałach w Katowicach i Poznaniu
  • kontakty z firmami handlowymi, biurami projektowymi, firmami wykonawczymi oraz inwestorami budowlanymi,
  • pozyskiwanie nowych klientów i monitorowanie rynku inwestycji,
  • kompetentne i fachowe doradztwo,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Doradcy Technicznego lub Przedstawiciela Handlowego preferowane w branży budowlanej.
  • Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • narzędzia pracy niezbędne do pracy w terenie
  • niezbędne szkolenia umożliwiające wykonywanie pracy na powierzonym stanowisku