Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Techniczny Klienta

Albeco Sp. z o.o.

Katowice

133 dni temu

Jesteśmy nowoczesną i prężnie działającą firmą handlową w branży przemysłowej. Od ponad 25 lat zapewniamy dostawy łożysk tocznych, elementów techniki liniowej i produktów przeniesienia napędu na terenie kraju i poza jego granicami. Współpracujemy z uznanymi producentami z całego świata.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • doradztwo techniczno-handlowe w zakresie łożysk i techniki liniowej
  • współpraca z Klientami w zakresie zapytań ofertowych
  • sporządzanie kalkulacji i wycen produktów, przygotowywanie ofert
  • konsultacja rozwiązań technicznych
NASZE OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie techniczne
  • biegła obsługa komputera (MS Office)
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • dokładność i odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w firmie o 25-letniej tradycji, będącej jednym z liderów sprzedaży łożysk tocznych i elementów techniki liniowej
  • umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki i nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia techniczne i produktowe)
  • dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego.

Poznaj

Nowoczesna firma handlowa w branży zaopatrzenia technicznego od ponad 25 lat zapewnia dostawy łożysk tocznych, elementów techniki liniowej i produktów przeniesienia napędu. Od początku działalności współpracuje z uznanymi dostawcami z całego świata.

Poznaj stanowisko: Doradca Techniczny

Doradca Techniczny to osoba, która odpowiada za doradztwo techniczne w zakresie produktów firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: opieka i doradztwo techniczne, prezentowanie produktów firmy, utrzymywanie relacji z klientami i potencjalnymi partnerami, prowadzenie szkoleń technicznych, koordynacja działań pomiędzy serwisem a klientem, obsługa reklamacji, samodzielne planowanie i ...
Doradca Techniczny Praca Doradca Techniczny