Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Ubezpieczeniowy

PZU Życie S.A.

Otyń

17 dni temu

Szukasz zmiany na... Życie?
Zostań doradcą PZU Życie!

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób do współpracy w charakterze:

Miejsce pracy: Otyń
Nr referencyjny: Z/DU/04/2018

Obowiązki:

  • Profesjonalne doradztwo z zakresu produktów zdrowotnych, ubezpieczeniowych i finansowych dla klientów biznesowych i indywidualnych;
  • Obsługa przydzielonego portfela klientów
  • Poszukiwanie nowych  klientów, pozyskiwanie referencji;
  • Realizacja aktywności sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, ubezpieczenia);
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży min. rok;
  • Mile widziane 2 lata doświadczenia w firmie ubezpieczeniowej (znajomość rynku ubezpieczeń i usług zdrowotnych;
  • Umiejętność pracy z portfelem klientów;
  • Doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym;
  • Znajomość technik sprzedaży, umiejętność pracy w oparciu o cele sprzedażowe;
  • Mile widziana własna baza kontaktów sprzedażowych;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – stałe wynagrodzenie;
  • Miesięczne prowizje sprzedażowe, premie kwartalne;
  • Portfel klientów;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, telefon służbowy;
  • Umowa agencyjna z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PZU SA oraz PZU Życie SA z siedzibą w Warszawie, al. Jana Pawła II 24, do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Poznaj stanowisko: Doradca Ubezpieczeniowy

Doradca ubezpieczeniowy to stanowisko niemal tożsame ze stanowiskiem agenta ubezpieczeniowego. Doradca zajmuje się pozyskiwaniem klientów dla zakładów ubezpieczeniowych, w imieniu których działa. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje podległy sobie teren w poszukiwaniu osób potencjalnie zainteresowanych ofertą ubezpieczeniową i umawia się z nimi na spotkania, na których przedstawia im ...
Doradca Ubezpieczeniowy Praca Doradca Ubezpieczeniowy