Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Drukarz offsetowy

Euro Print Sp. z o.o.

Komorniki

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 3413528, z dnia 2020-06-25

Drukarnia offsetowa zatrudni pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: wielkopolskie / Komorniki

Opis stanowiska

Obsługa offsetowych maszyn rolowych drukujących na papierze, foliach tworzyw sztucznych, aluminium. Przygotowanie maszyny do druku, akceptacja kolorystyczna druku, utrzymanie sprawności technicznej, dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

Znajomość technologii druku offsetowego, wiedza z zakresu technologii druku fleksograficznego i rotograwiury będzie dodatkowym atutem, dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym. Mile widziane wykształcenie poligraficzne lub techniczne, ewentualnie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Ciekawą pracę w stabilnej firmie oraz stałe zatrudnienie na etat, warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia.
Dla osób posiadających małe doświadczenie zapewniamy przyuczenia do pracy na rolowej maszyny offsetowej.

Poznaj stanowisko: Drukarz
Drukarz to osoba, która zajmuje się obsługą wszystkich maszyn i urządzeń drukarskich używanych w procesie drukowania. Do obowiązków tego pracownika należą, m.in.: czynności przygotowawcze do druku (w zależności od techniki druku), nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych, obsługa maszyn związana z procesem produkcji (dobór komponentów i ustawianie parametrów technologicznych). ...
Praca Drukarz