Zobacz więcej ofert pracy

Dynamics Customer Engagement Developer

Katowice
specjalista junior / mid / senior
praca stacjonarna
814 dni temu

Chcesz dołączyć do zespołu specjalistów w technologii Microsoft?

Jesteśmy zgranym zespołem ponad 70  specjalistów (programistów, architektów, konsultantów i analityków).

Wspólnie projektujemy rozwiązania chmurowe, których sercem jest Dynamics 365 z modułami Sales, Marketing oraz Customer Service.  Podczas realizacji projektów w naszym zespole będziesz wykorzystywał szeroką gamę  usług Azure oraz inne Business Applications ze stajni Microsoftu !

Jako zespół łączymy siły nie tylko przy pracy nad projektami, ale również podczas zmagań sportowych, które są naszą wspólną pasją (maraton oglądania Netflixa też się liczy ;)).

Szukasz różnorodności?

To świetnie - z nami masz możliwość pracy na projektach w wielu branżach - finanse, telecom, FMCG, bankowość, automotive itp.

Interesuje Cię rozwój w środowisku Dynamics and beyond ?

Nasi programiści, chętnie wymienią się z Tobą wiedzą związaną z:

Dynamics 365 oraz Power Platform, usługami Azure (Service Bus, Functions, Kubernetes, WebApps, API Management, CosmosDb oraz wiele innych), .NET Core, Entity Framework/EF Core, SQL Server, Angular, Typescript, Azure DevOps, Docker,CosmosDb, Redis, .

Katowice

Ty dołączasz do nas, my dbamy o Ciebie najlepiej jak potrafimy.

  • Przy wsparciu Team Leadera, stworzysz swój własny plan szkoleniowy, dopasowany do Twoich potrzeb i zainteresowań
  • We’ve got your back- masz nasze finansowe wsparcie na szkolenia techniczne, biznesowe i certyfikacje
  • W ramach globalnego partnerstwa, oferujemy Ci nielimitowany dostęp do certyfikatów Microsoft
  • A do tego zapewniamy Ci czas na naukę - możesz korzystać z dedykowanych szkoleniom dni. Twój rozwój to nasz priorytet!
  • Możesz pracować zdalnie (także po zakończeniu pandemii)
  • Zyskujesz szeroki wachlarz benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie, multikafeteria i nie tylko)

Zakres zadań, jakie przed Tobą postawimy:

  • 80% czasu pracy to projektowanie i budowa nowych funkcjonalności, 20% to spotkania, tworzenie dokumentacji i nauka (za wsparcie i utrzymanie odpowiadają nasi koledzy z innego departamentu)

Czego oczekujemy:

  • Dobra znajomość Dynamics 365 (Sales, Customer Service, Marketing - czyli dawny CRM :))
  • Doświadczenie w rozszerzaniu systemu Dynamics 365 o Pluginy, tworzenie kontrolek PCF/tworzenie Web Resources, pisanie skryptów rozszerzania funkcjonalności formularzy
  • Znajomości platformy .NET Framework (C#) i/lub .NET Core
    • Znajomości ASP .NET MVC, ASP.Net WebApi, CSS, Typescript;, narzędzi ORM (np. Entity Framework)
    • Podstawowej znajomości usług platformy Azure
    • Bardzo dobrego poziomu języka angielskiego
    • Proaktywnego podejścia do obowiązków i dzielenia się wiedzą z zespołem
    • Chęci do rozwoju i nieszablonowego myślenia

Mile widziane:

  • Doświadczenie z Azure DevOps lub inne środowisko CI/CD
  • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę Azure
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych i integracyjnych (w szczególności dla platformy Dynamics 365)
  • Znajomość:
    - zagadnień integracyjnych, doświadczenie w implementacji usług sieciowych (SOAP, REST)
    - technologii Front End: Angular lub React
    - Microsoft SQL Server i T-SQL, Cosmos DB, MongoDB
    - Kubernetes, Docker, KEDA
    - Mikroserwisów
    - DDD

FaQ

  • Czy robimy Unit testy? - Tak
  • Metodyka - najczęściej Agile
  • System kontroli wersji - Git
  • Środowisko pracy - Azure Devops

Szukamy ludzi z pasją, więc jeśli tak jak my lubisz programować, a do tego chcesz przebiec wspólnie Runmageddon, zmierzyć się w “cycling challenge” albo chcesz podzielić się czymś co sam/a lubisz robić, to zapraszamy do kontaktu !

Poznaj

PwC

Dlaczego warto?

PwC Polska jest częścią globalnej sieci firm świadczących usługi audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa biznesowego oraz technologicznego. Naszym celem jest pomaganie klientom w osiąganiu ich celów poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań i specjalistycznej wiedzy branżowej. Stawiając na innowacyjność i współpracę, umożliwiamy naszym pracownikom wywieranie znaczącego wpływu i wprowadzanie pozytywnych zmian w świecie biznesu. W PwC oferujemy dynamiczne i integracyjne środowisko pracy, które sprzyja rozwojowi zawodowemu. Zapewniamy szkolenia i zasoby wspierające rozwój kariery naszych pracowników, umożliwiając im budowanie z nami udanej i satysfakcjonującej kariery.
Dołącz do nas w PwC i uwolnij swój potencjał na świetlaną przyszłość w świecie profesjonalnych usług.

Proces rekrutacji - Studenci i absolwenci

Krok Aplikacja online Aplikacja online
Krok Game-Based Assessment Game-Based Assessment
Krok Weryfikacja języka w formie video Weryfikacja języka w formie video
Krok Assessment Center / Rozmowa kwalifikacyjna Assessment Center / Rozmowa kwalifikacyjna

Proces rekrutacji - Profesjonaliści

Krok Telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna Telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna
Krok Spotkanie rekrutacyjne Spotkanie rekrutacyjne