Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Placówki / Rynku

    Bank Pocztowy S.A.   Toruń    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twój zakres obowiązków zarządzanie Zespołem i realizacja planów sprzedażowych podległej Placówki i Rynku; planowanie, organizowanie i nadzorowanie działalności Placówki i Rynku; inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedażową, w tym dobór odpowiednich narzędzi i metod;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Bankowości Bezpośredniej

BANK RUMIA SPÓŁDZIELCZY
Czarna Dąbrówka, ul. Gdańska 5
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca mobilna
36 dni temu

Bank Rumia Spółdzielczy jest instytucją finansową z 65- letnim doświadczeniem w sprzedaży produktów bankowych na lokalnym rynku. Zgodnie ze słowami naszej misji: „Realizujemy pomysły ludzi stąd”. Nowoczesna Centrala i jego Oddziały, konkurencyjna oferta i wysoka jakość obsługi pozwala naszemu Bankowi osiągnąć wysokie wyniki oraz szczycić się wieloma tytułami, m.in. godłem „Bank Spółdzielczy Roku 2014” nadanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

Miejsce pracy: Czarna Dąbrówka, ul. Gdańska 5
Twoje zadania:
  • realizacja planów sprzedażowych, w tym samodzielne budowanie portfela kredytowego
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • praca na terenie powiatów: bytowskiego, lęborskiego, słupskiego oraz kartuskiego
  • sprzedaż produktów i usług bankowych dla klientów instytucjonalnych
  • aktywne wspieranie Oddziałów w realizacji planów sprzedażowych
  • zarządzanie portfelem klientów z sektora klientów instytucjonalnych
  • dbałość o relacje i bieżące badanie potrzeb klientów tj. aktywna współpraca z klientami z portfela
  • przyjmowanie wniosków kredytowych, ich weryfikacja, analiza pod względem zdolności kredytowej, zabezpieczeń, sporządzanie aplikacji kredytowych
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, finanse, bankowość)
  • minimum 3 letniego doświadczenia w sprzedaży kredytów dla MSP
  • bardzo dobra znajomość powiatów bytowskiego, lęborskiego, słupskiego oraz kartuskiego, z tego względu preferowane zamieszkanie na tym obszarze
  • umiejętność samodzielnego sporządzania analizy i oceny sytuacji ekonomiczno-finansowej klientów instytucjonalnych, w tym umiejętność oceny projektów inwestycyjnych
  • doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
  • komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy i orientacja na realizację zadań
  • inicjatywa w działaniu
  • prawo jazdy kat. B.
Co oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach umowy o pracę,
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń, rozwoju kwalifikacji poprzez szereg szkoleń,
  • uczestniczenie w interesujących projektach,
  • pakiet socjalny, w tym opieka medyczna, karty podarunkowe, dofinansowanie do kart Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny.
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Rumia Spółdzielczy danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej / aktualnej i przyszłych rekrutacji* *niepotrzebne skreślić

Poznaj