Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor Biblioteki

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Gdańsk

5 dni temu

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku należy do największego w Polsce holdingu edukacyjnego, skupiającego aż 10 uczelni. Od 15 lat utrzymujemy się w czołówce szkół niepublicznych w regionie. Według pracodawców jesteśmy najlepszą uczelnią niepaństwową w województwie pomorskim. Nasza wizja to przekazywanie wiedzy w sposób nowoczesny oraz kształcenie praktycznych umiejętności niezbędnych w świecie biznesu.

Dział Personalny Wyższej Szkoły Bankowej poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: R/47/2018

Wydział Finansów i Zarządzania w Gdańsku

Główne zadania realizowane na stanowisku:
  • Organizacja i sprawny przebieg procesów bibliotecznych,
  • Nadzór nad gromadzeniem, opracowywaniem i udostępnianiem zbiorów,
  • Nadzór nad prowadzeniem bazy bibliometrycznej Uczelni i parametryzacją dorobku naukowego pracowników badawczo-dydaktycznych oraz badawczych,
  • Planowanie i realizacja rocznego planu budżetowego,
  • Koordynacja pracy działu i zarządzanie podległymi pracownikami,
  • Utrzymywanie kontaktów z otoczeniem Uczelni.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane jest wykształcenie kierunkowe – Informacja Naukowa
    i Bibliotekoznawstwo lub doktorat z dowolnej dyscypliny nauk,
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe w bibliotece naukowej,
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem,
  • Wiedza specjalistyczna w zakresie bibliologii, bibliometrii i informatologii oraz nauk związanych
    z profilem zbiorów bibliotecznych (nauki ekonomiczne, prawne, społeczne),
  • Dobra organizacja pracy, umiejętności analityczne,
  • Znajomość programu bibliotecznego oraz pakietu MS Office,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie.
Naszym pracownikom oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych świadczeń (m.in. dodatkowe dni wolne od pracy, dofinansowania do karty Multisport, pakietu medycznego, ubezpieczenia na życie).

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie do dnia 13 listopada 2018r.

swoich aplikacji (CV) za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Administratorem danych osobowych jest Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku.

Dane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 222 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu:

1. realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Dane osobowe będą przetwarzane także:

2. w zakresie wizerunku (podstawa prawna: 222 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia);

3. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: 222 1kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).

Podanie danych osobowych, o których mowa w pkt 1. powyżej jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie danych i wyrażenie zgód, o których mowa w pkt 2 oraz pkt 3 powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji.

Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres do 2 tygodni po zakończeniu rekrutacji, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres jednego roku, liczonego od dnia 1 stycznia następującego po dacie złożenia aplikacji.

Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania w każdym czasie.

Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie składania aplikacji, niemniej jednak nie będzie to prowadziło do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu:

1. realizacji procesu rekrutacji w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych.

2. w zakresie wizerunku udostępnionego przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych

3. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Administratora Danych

Poznaj

Poznaj stanowisko: Koordynator / Supervisor

Koordynator w kadrze zarządzającej jest osobą odpowiedzialną za pracę całego zespołu pracowniczego, czuwającą nad poprawnym i terminowym wypełnianiem obowiązków służbowych pracowników, dbającą o przepływ informacji w strukturze pionowej i poziomej firmy oraz rozwiązującą bieżące problemy zgłaszane przez pracowników. Koordynator zapewnia odpowiedni poziom pracy poprzez wdrażanie systemów administracyjnych, monitorowanie ...
Koordynator / Supervisor Praca Koordynator / Supervisor

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (673)
Wałbrzych (50)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (167)
Toruń (111)
Lubelskie:
Lublin (173)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1924)
Radom (63)
Płock (59)
Opolskie:
Opole (168)