Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor Biblioteki

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Gdańsk

71 dni temu

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku należy do największego w Polsce holdingu edukacyjnego, skupiającego aż 10 uczelni. Od 15 lat utrzymujemy się w czołówce szkół niepublicznych w regionie. Według pracodawców jesteśmy najlepszą uczelnią niepaństwową w województwie pomorskim. Nasza wizja to przekazywanie wiedzy w sposób nowoczesny oraz kształcenie praktycznych umiejętności niezbędnych w świecie biznesu.

Dział Personalny Wyższej Szkoły Bankowej poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: R/47/2018

Wydział Finansów i Zarządzania w Gdańsku

Główne zadania realizowane na stanowisku:
  • Organizacja i sprawny przebieg procesów bibliotecznych,
  • Nadzór nad gromadzeniem, opracowywaniem i udostępnianiem zbiorów,
  • Nadzór nad prowadzeniem bazy bibliometrycznej Uczelni i parametryzacją dorobku naukowego pracowników badawczo-dydaktycznych oraz badawczych,
  • Planowanie i realizacja rocznego planu budżetowego,
  • Koordynacja pracy działu i zarządzanie podległymi pracownikami,
  • Utrzymywanie kontaktów z otoczeniem Uczelni.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane jest wykształcenie kierunkowe – Informacja Naukowa
    i Bibliotekoznawstwo lub doktorat z dowolnej dyscypliny nauk,
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe w bibliotece naukowej,
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem,
  • Wiedza specjalistyczna w zakresie bibliologii, bibliometrii i informatologii oraz nauk związanych
    z profilem zbiorów bibliotecznych (nauki ekonomiczne, prawne, społeczne),
  • Dobra organizacja pracy, umiejętności analityczne,
  • Znajomość programu bibliotecznego oraz pakietu MS Office,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie.
Naszym pracownikom oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych świadczeń (m.in. dodatkowe dni wolne od pracy, dofinansowania do karty Multisport, pakietu medycznego, ubezpieczenia na życie).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Koordynator / Supervisor

Koordynator w kadrze zarządzającej jest osobą odpowiedzialną za pracę całego zespołu pracowniczego, czuwającą nad poprawnym i terminowym wypełnianiem obowiązków służbowych pracowników, dbającą o przepływ informacji w strukturze pionowej i poziomej firmy oraz rozwiązującą bieżące problemy zgłaszane przez pracowników. Koordynator zapewnia odpowiedni poziom pracy poprzez wdrażanie systemów administracyjnych, monitorowanie ...
Koordynator / Supervisor Praca Koordynator / Supervisor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (664)
Wałbrzych (47)
Legnica (87)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (194)
Toruń (117)
Lubelskie:
Lublin (203)
Chełm (24)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (807)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (30)
Mazowieckie:
Warszawa (1837)
Radom (122)
Płock (48)
Opolskie:
Opole (218)
Nysa (55)