Praca.pl Praca Mazowieckie Goliany Dyrektor ds. Transportu Goliany
Dyrektor ds. Logistyki i Transportu

AGROSIMEX SP. Z O.O.
Goliany
praca stacjonarna
3466 dni temu

Ogłoszenie numer: 540353, z dnia 2014-11-03

Firma Agrosimex Sp.z o.o. zajmująca się sprzedażą środków ochrony roślin, nawozów, akcesoriów ogrodniczych zatrudni:

Miejsce pracy: Goliany

Opis stanowiska

  • zarządzanie transportem
  • zapewnienie płynności realizacji zadań powierzonych zespołowi
  • planowanie tras i koordynowanie pracy kierowców i magazynierów
  • rozliczanie kierowców z czasu pracy, paliwa,  nadzór nad administrowaniem dokumentacją rozliczeniową kierowców
  • optymalizację kosztów transportu
  • sporządzanie raportów i dokumentacji
  • przegląd i reorganizacja procesów i procedur logistycznych
  • wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę efektywności funkcjonowania działu

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy logistycznej
  • certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie rzeczy/osób (obowiązkowo)
  • wykształcenie wyższe, minimum średnie (preferowane kierunki związane z logistyką)
  • znajomość zasad planowania transportu, rozliczania kierowców i nadzorowanie stanu technicznego pojazdów oraz monitoring GPS
  • znajomość przepisów dot. transportu
  • dobra znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra umiejętność organizacji pracy i doświadczenie w kierowaniu zespołem

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • narzędzia pracy