Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor eksportu

    Praca.pl Sp. z o.o.   Opacz-Kolonia    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    13 dni
    Zakres obowiązków: Budowanie i rozwijanie kompetencji nowego zespołu eksportowego. Opracowanie i wdrożenie planów ekspansji na rynki międzynarodowe. Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi partnerami. Negocjacje ważnych umów handlowych. Zarządzanie budżetem i kontrola kosztów sprzedaży....
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. logistyki

Solvera Gawel Technology SA
Łąka (pow. rzeszowski, gm. Trzebownisko), okolice Rzeszowa
kierownik/koordynator / dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
548 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łąka (pow. rzeszowski, gm. Trzebownisko), okolice Rzeszowa
Twój zakres obowiązków:
  • Nadzór i koordynowanie procesów: planowania produkcji, zamawiania surowców i opakowań, realizacji zamówień sprzedażowych, utrzymywania prawidłowych stanów magazynowych w poszczególnych magazynach (wewnętrznych i zewnętrznych), organizacji transportu/ spedycji,
  • Budowanie i wdrażanie strategii rozwoju i funkcjonowania obszaru logistyki wspierającej cele biznesowe,
  • Planowanie budżetu i odpowiedzialność za jego przestrzeganie,
  • Zarządzanie procesami logistycznymi ich doskonalenie i optymalizację,
  • Prawidłowe planowanie produkcji, realizacja wskaźników efektywnościowych oraz udział w działaniach optymalizacyjnych,
  • Zapewnianie zgodności magazynowania i funkcjonowania działu zgodnie z normami odpowiednimi dla branży,
  • Zarządzanie zespołem,
  • Analizę dostępnych mocy produkcyjnych i wydajności w kontekście zapewnienia realizacji zamówień (monitorowanie wydajności/ możliwości produkcyjnych),
  • Nadzór w przygotowywaniu krótko- i długookresowych planów produkcyjnych,
  • Nadzór nad terminową realizacją planów produkcyjnych,
  • Nadzorowanie pracy działów planowania produkcji i zaopatrzenia, obsługi klienta, magazynu wysokiego składowania/magazynów zewnętrznych, logistyki i spedycji,
  • Aktywna współpraca z zespołami projektowymi przy wdrażaniu nowych produktów.
Nasze wymagania:
  • Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu strategicznym i operacyjnym łańcuchem dostaw w zakładzie produkcyjnym,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość systemów klasy ERP i WMS,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, planistyczne, negocjacyjne.
To oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,
  • Atrakcyjne warunki finansowe: wynagrodzenie oraz premie kwartalne,
  • Przyjazna atmosfera pracy,
  • Szkolenia podnoszące kompetencje,
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,
  • Dofinansowanie do obiadów stołówki firmowej.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"