Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Praca.pl Praca śląskie Katowice Dyrektor Operacyjny Katowice
Dyrektor ds. organizacyjno – prawnych i nadzoru właścicielskiego

Holding KW sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
1457 dni temu

HOLDING zarządzający aktywami stanowiącymi własność Skarbu Państwa
w ramach Grupy Kapitałowej poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Nadzór nad pracą komórek organizacyjnych: Biuro Zarządu, Biuro Nadzoru Właścicielskiego;
  • Zapewnienie prawidłowej współpracy pomiędzy organami właścicielskimi, nadzorczymi i zarządzającymi;
  • Sporządzanie sprawozdawczości z działalności spółki i grupy kapitałowej wymaganej przepisami prawa i ładu korporacyjnego;
  • Prowadzenie nadzoru właścicielskiego nad podmiotami gospodarczymi grupy kapitałowej;
  • Koordynacja działań związanych z połączeniami kapitałowymi spółek.
  • Opracowywanie regulacji wewnętrznych spółki;
  • Nadzór nad zawieraniem oraz realizacją umów handlowych oraz dotyczących bieżącej działalności;
  • Nadzór nad prowadzeniem spraw kadrowych oraz realizacja czynności z zakresu prawa pracy wobec pracowników.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie na stanowisku zarządczym;
  • Znajomość przepisów w zakresie kodeksu spółek handlowych;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne umożliwiające konstruktywny dialog z zarządem, radą nadzorczą oraz z nadzorującym Ministerstwem;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Efektywna organizacja czasu pracy;
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • Wysoka kultura osobista.
FIRMA OFERUJE:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Doskonałą lokalizację biura.
KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Holding KW sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Powstańców 30.

We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora danych można uzyskać informację, kontaktując się z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem poczty elektronicznej, przesyłając informację na adres e-mail: marcin@informatics.jaworzno.pl lub listownie i osobiście pod adresem siedziby Administratora Danych.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu zatrudnienia w Holdingu KW sp. z o.o.
Podstawą do przetwarzania danych osobowych pracowników jest art. 6 ust. 1 lit. a) i c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w związku z przepisami prawa dot. procesu zatrudnienia, a w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.
Podanie przez Pani/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym koniecznym do realizacji przeprowadzenia naboru i zatrudnienia. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.
Pani/Pana dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych będą przechowywane: w przypadku pozytywnego zakończenia procesu rekrutacji – przez okres trwania stosunku pracy oraz w obowiązkowym – zgodnym z przepisami prawa – okresie przechowywania dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy i akt osobowych – 10 lat; w przypadku negatywnego wyniku rekrutacji – zgodnie z przepisami uwzględniającymi Pani/Pana prawo do odwołania się od wyniku rekrutacji.

Każda osoba, której dane dotyczą może zwrócić się z żądaniem dostępu do treści swoich danych osobowych, sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, wycofanie zgody nie ma wpływu na przetwarzanie danych do momentu jej wycofania, wnieść skargę na przetwarzanie danych niezgodne z przepisami prawa do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy Państwa zdaniem przetwarzanie danych osobowych przez Administratora odbywa się z naruszeniem prawa pod adresem ul. Stawki 2, Warszawa.
Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również profilowane.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych wykraczających poza katalog danych określonych w Art. 22(1) Kodeksu pracy. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i w każdej chwili może zostać odwołana w formie pisemnej.