Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor ds. sprzedaży samochodów i autoryzowanych usług serwisowych

Omega Pilzno ITIS Sp. z o.o.

Pilzno / Rzeszów

196 dni temu

Dyrektor ds.
sprzedaży samochodów
i autoryzowanych usług
serwisowych
Miejsce pracy: Pilzno / Rzeszów
Główne zadania:
  • Nadzór nad sprzedażą samochodów gamy lekkiej i średniej.
  • Zarządzanie autoryzowanymi serwisami samochodów ciężarowych.
  • Wyznaczanie celów podległym zespołom oraz kontrola ich realizacji.
  • Tworzenie systemów motywacyjnych.
  • Opracowywanie budżetów zarządzanych jednostek oraz ich wykonanie.
  • Analiza potencjału rynku, konkurencji, szans rynkowych.
  • Spełnienie wymagań jakościowych KPI.
  • Szkolenie zespołów sprzedażowych i serwisowych.
  • Nadzór nad procedurami oraz procesami naprawy i reklamacji.
  • Kreowanie polityki cenowej i rabatowej.
  • Realizacja strategii marketingowej zarządzanych spółek.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, techniczne, mechaniczne lub podobne).
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży serwisowej, samochodowej.
  • Stworzenie sprawnie funkcjonującego zespołu oraz efektywne nim zarządzanie.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z partnerami biznesowymi.
  • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy, silna orientacja na realizację celów.
  • Wyczucie biznesowe i wysoka kultura osobista.
  • Zdolności analityczne.
  • Prawo jazdy kat. B, obsługa pakietu MS Office, CRM.
Oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko i możliwość istotnego wpływu na rozwój spółki.
  • Realny wpływ na kształtowanie strategii firmy.
  • Pakiet socjalny dedykowany dla tego stanowiska.

W tytule maila prosimy wpisać: Dyrektor ds. sprzedaży samochodów i autoryzowanych usług serwisowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)"

Poznaj stanowisko: Dyrektor ds. Sprzedaży

Dyrektor ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży i tworzy długoterminową politykę handlową przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kreowanie i konsekwentne wdrażanie strategii handlowej, pozyskiwanie nowych klientów, doradzanie im, negocjowanie umów, budowanie relacji businessowych, ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla ...
Dyrektor ds. Sprzedaży Praca Dyrektor ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (773)
Wałbrzych (51)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (194)
Toruń (129)
Lubelskie:
Lublin (221)
Chełm (38)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (966)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (53)
Mazowieckie:
Warszawa (2098)
Radom (182)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (82)