Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor finansowy

AUDIT Doradztwo Personalne

Kielce

159 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Kielcach, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

OPIS STANOWISKA:

  • Wsparcie Zarządu w wyznaczaniu strategii rozwoju spółki,
  • Współtworzenie budżetów rocznych oraz planów finansowych dla całej Spółki,
  • Uczestnictwo w procesie przygotowania forecastu lub planu wieloletniego, w tym dla projektów inwestycyjnych,
  • Sporządzenie raportów i analiz finansowych,
  • Kontrola kosztów realizacji planów budżetowych,
  • Kontrola kalkulacji marż i kosztów produkcji,
  • Nadzór nad rozliczaniem wyników miesiąca,
  • Analiza odchyleń od planów i prognoz finansowych,
  • Optymalizacja procesów sprawozdawczości i systemu controllingu,
  • Tworzenie oraz usprawnianie narzędzi controllingowych,
  • Koordynowanie oraz nadzorowanie pracy pracowników działu controllingu.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość lub pokrewne),
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem finansami w średnim lub dużym przedsiębiorstwie,
  • Umiejętność przeprowadzania wszechstronnych analiz biznesowych,
  • Znajomość zasad controllingu, rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • Bardzo dobra znajomość regulacji prawnych oraz zagadnień księgowych i podatkowych,
  • Doświadczenie i umiejętność w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, dokładność i kreatywność,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami analitycznymi (np. Excel),
  • Wysoki stopień zdolności interpersonalnych.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Samodzielność i swoboda w działaniu,
  • Wyzwania zawodowe i możliwości ciągłego rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Poznaj

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Poznaj stanowisko: Dyrektor Finansowy

Chief Financial Officer, tłumaczony także jako Dyrektor Finansowy, to osoba odpowiedzialna, zgodnie z sugestią zawartą w samej nazwie stanowiska, za koordynowanie i nadzorowanie całokształtu procesów związanych z finansową i administracyjną stroną funkcjonowania firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest głównym zwierzchnikiem działu księgowości, do jej obowiązków należy ...
Dyrektor Finansowy Praca Dyrektor Finansowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest AUDIT Doradztwo Personalne.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (706)
Wałbrzych (42)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (903)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1857)
Radom (59)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (116)
Nysa (18)