Najnowsze oferty pracy

  • Compensation & Benefits Expert

    CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    2 godz.
    WHAT ARE YOU GOING TO DO? Act as lead C&B contact for the EE cluster, operating as a proactive partner for HR Business Partners and business leadership; Manage total reward agenda for the EE employees' group, in line with Regional and Global Reward Policy; Provide expert compensation guidance and...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor HR

AUDIT Doradztwo Personalne
Zielona Góra, okolice Zielonej Góry
praca stacjonarna
2202 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w okolicach Zielonej Góry, poszukujemy kandydata na stanowisko

Dyrektor HR
Miejsce pracy: okolice Zielonej Góry

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozwój i wdrażanie strategii HR w powiązaniu z celami biznesowymi firmy
  • współpraca z kadrą menadżerów w zakresie realizacji polityki personalnej
  • opracowywanie budżetu w zakresie planowanego zatrudnienia
  • budowanie zaangażowania oraz motywowanie pracowników
  • kierowanie oraz nadzór nad pracą podległego zespołu
  • udział w tworzeniu kultury organizacyjnej firmy
  • ścisła współpraca z zarządem oraz kierownictwem firmy
  • opracowywanie planów sukcesji
  • nadzorowanie wszelkich procedur w zakresie HR  (rekrutacja, szkolenia, oceny pracownicze)
  • kontakt z instytucjami odpowiedzialnymi za sprawy pracownicze ( PIP, ZUS)
  • udział w konferencjach biznesowych, a także wyjazdy służbowe do centrali firmy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora lub Managera działu HR
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

OFERUJEMY:

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia plus system premiowy
  • samochód służbowy