Dyrektor Operacyjny
Vista HR
Katowice
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
rekrutacja online
1 dzień temu
Miejsce pracy: Katowice
Zadania:
  • Kompleksowe zarządzanie i organizacja pracy podległych działów,
  • Usprawnianie procesów operacyjnych,
  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych i organizacji zakładu produkcyjnego,
  • Rozwój kultury ciągłego doskonalenia w firmie,
  • Ustalanie i przegląd budżetów w celu zarządzania kosztami (odpowiedzialność za P&L),
  • Współtworzenie i realizacja krótko i długoterminowej strategii rozwoju organizacji,
  • Planowanie i nadzorowanie zadań realizowanych w zakładzie pod kątem terminowości, jakości wykonania, racjonalnego wykorzystania materiałów, wyposażenia i zasobów ludzkich, prawidłowego obiegu dokumentów i informacji, przestrzegania procedur wewnątrzfirmowych i BHP,
  • Zapewnienie rozwoju i satysfakcji zawodowej podległego zespołu.
Oczekiwania:
  • Min. 5 letnie poparte sukcesami doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu operacyjnym przedsiębiorstwa,
  • Znajomość branży spożywczej będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie kierunkowe: Zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie przedsiębiorstwem i inne pokrewne,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Lean Manafacturing,
  • Umiejętność zarządzania dużym zespołem,
  • Znajomość zasad zarządzania produkcją,
  • Inicjatywa w działaniu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Mile widziana znajomość systemów ERP,
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów,
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Power Point i Excel)
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet benefiitów.

Brzmi ciekawie?

Prosimy pamiętać o dodaniu klauzuli do dokumentów aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV przez firmę Vista HR siedzibą w Bytomiu do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Poznaj

Vista HR

Historia Vista HR sięga 2008 roku. Od samego początku zajmujemy się kierowaniem procesami rekrutacyjnymi, doradztwem zawodowym oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Specjalizujemy się w branży medycznej, kosmetycznej i motoryzacyjnej. Zapewniamy pełne doradztwo dla kandydatów poszukujących pracy.