Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Wiele Dyrektor Produkcji Wiele
Dyrektor Produkcji w branży drzewnej

SYLVA
Wiele
kierownik/koordynator / dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
383 dni temu

SYLVA to nowoczesne przedsiębiorstwo w branży drzewnej. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Wielu, w powiecie kościerskim. Jesteśmy częścią francuskiej grupy kapitałowej Piveteaubois. Od wielu lat inwestujemy w nowoczesne technologie, aby stać się firmą przyszłości, której misją jest budowanie nowego,lepszego i zrównoważonego świata dla przyszłych pokoleń, oferując wszystko to co najlepsze z drewna.

Miejsce pracy: Wiele

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • odpowiedzialność za całościowe zarządzanie procesem produkcji w branży drzewnej,
  • zapewnienie ciągłości produkcji oraz terminowej realizacji planu,
  • zarządzanie kosztami produkcji oraz wydajnością,
  • organizowanie i doskonalenie procesów produkcji, w celu poprawy efektywności, wydajności i jakości,
  • stała współpraca z zarządem firmy w kwestiach związanych z jej funkcjonowaniem,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań,
  • kontrola i nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego, mile widziana technologia drewna,
  • kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w branży drzewnej),
  • praktycznej wiedzy z zakresu organizacji i doskonalenia produkcji,
  • doświadczenia w optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • znajomości języka angielskiego, mile widziana znajomość języka francuskiego,
  • gotowości do relokacji w okolice Kościerzyny/Chojnic/Starogardu Gdańskiego.

Co możemy Ci zaoferować?

  • odpowiedzialne stanowisko w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość wsparcia w relokacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • auto służbowe,
  • rozwój na samodzilenym stanowisku,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i szkoleń we Francji,
  • pakiet medyczny,
  • nagrody jubileuszowe,
  • ubezpieczenie grupowe-preferencyjne warunki,
  • pracę w rozwojowym zespole bez sztywnych zasad korporacyjnych.
Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna
Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy Kandydatów o celu, w jakim przetwarzamy dane osobowe, a także o przysługujących prawach, wynikających z regulacji o ochronie danych osobowych.
  • Administratorem danych osobowych jest Sylva Sp. z o. o. ul. Kościerska 2, 83-441 Wiele.
  • Dane osobowe gromadzone w postaci CV przetwarzane są w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu zakończenia tego procesu rekrutacyjnego lub do cofnięcia zgody kandydata na ich przetwarzanie. Nie przechowujemy CV na poczet przyszłych rekrutacji.
  • Kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  • Przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Dane osobowe kandydatów nie będą przekazywane podmiotom trzecim.
  • Podanie danych w aplikacji o pracę w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 24.06.1974 r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych tj. imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji) wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym.
  • Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne ale wymaga wyraźnej zgody Kandydata, dlatego prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Sylva Sp. z o. o. ul. Kościerska 2, 83-441 Wiele, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.