Najnowsze oferty pracy

  • Regionalny Dyrektor Sprzedaży

    Timac Agro Polska Sp. z o.o.   Olsztyn    praca mobilna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twój zakres obowiązków Budowanie i zarządzanie zespołem Doradców Techniczno-Handlowych w sposób indywidualny, przy wykorzystaniu dedykowanych narzędzi wspierających ten proces, Dbanie o rozwój regionu, m.in. poprzez organizację szkoleń, konferencji czy spotkań polowych dla...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Dyrektor Regionalny Poznań
Dyrektor Regionalny ds. technicznego utrzymania nieruchomości

Zespół Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3126 dni temu

City Service Grupa Techniczna w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań:

  • Organizacja i nadzór nad warunkami pracy w podległych strukturach,
  • Zarządzanie budżetem i odpowiedzialność za KPI,
  • Współpraca z Koordynatorami ds. technicznej obsługi nieruchomości - wsparcie w kontakcie z Klientami, wyznaczanie i rozliczanie z celów,
  • Opracowywanie i wdrażanie pomysłów biznesowych zwiększających konkurencyjność firmy City Service Grupa Techniczna,
  • Dbałość o poprawność relacji i dobrą współpracę z Klientami,
  • Czynny udział w pozyskiwaniu nowych kontraktów na obsługę techniczną oraz sprzedaż dodatkowych usług,
  • Bieżące raportowanie wyników.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy z KPI,
  • Wykształcenia wyższego technicznego, praktycznej znajomości prawa budowlanego i technicznej obsługi nieruchomości,
  • Wiedzy i doświadczenia w zakresie zarządzania nieruchomościami,
  • Doświadczenia w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Prawa jazdy kat. B i gotowości do częstych podróży służbowych,
  • Bardzo dobrej znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel,
  • Umiejętności w zakresie obsługi klienta,
  • Wysokich kompetencji interpersonalnych,
  • Aktywności i skuteczności w działaniu oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Narzędzia pracy,
  • Nowoczesne oprogramowanie branżowe,
  • Możliwość uczestnictwa w strategicznych projektach,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.

Osoby zainteresowane również udziałem w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w dodatkowej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Spółki Grupy City Service zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.