Dyrektor Szkoły (Dyrektor ds dydaktycznych)

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

19 godz. temu

Ogłoszenie numer: 3950889, z dnia 2020-11-30

Prowadzimy nabór na blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, zawodowych i językowych.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • pełnienie nadzoru pedagogicznego nad oddziałem szkoły dla dorosłych, również w weekendy,
  • zatrudnianie i rozliczanie czasu pracy nauczycieli,
  • organizacja pracy oddziału,
  • reprezentowanie szkoły na zewnątrz,
  • szkolenie działu obsługi klienta w zakresie dydaktycznym,
  • raportowanie.

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • przygotowania pedagogicznego,
  • stopnia nauczyciela mianowanego (mile widziane),
  • kursu kwalifikacyjnego lub studiów podyplomowe z zakresu zarządzania w oświacie (mile widziane),
  • doświadczenia w pracy w szkole dla dorosłych (mile widziane),
  • obsługi komputera w stopniu, co najmniej dobrym,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • dobrej organizacji czasu pracy.

Oferujemy

  • pracę w doskonałej lokalizacji (Centrum miasta),
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwości rozwoju.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ