Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor Techniczny

Remondis Medison Sp. z o.o.

Rzeszów

142 dni temu

REMONDIS Medison to przedsiębiorstwo oferujące kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami medycznymi i weterynaryjnymi.

Obecnie Grupa REMONDIS działa w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 450 własnych instalacji i zatrudnia 30.600 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów  ton surowców.

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: 272018
Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialność za obszar techniczny funkcjonowania Spółek Grupy REMONDIS Medison;

  • Praca nad poprawą efektywności podległych Zakładów;

  • Wyznaczanie celów strategicznych oraz planów rozwoju;

  • Budżetowanie oraz nadzór nad realizacją Budżetu w podległym obszarze;

  • Planowanie i nadzór na realizacją Inwestycji;

  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych oraz organizacyjnych;

  • Techniczny nadzór nad realizowanymi Projektami;

  • Tworzenie harmonogramów realizacji Projektów, nadzór nad realizacją oraz dobór odpowiedniej technologii;

  • Współpraca z klientem zewnętrzny i wewnętrznym.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Doświadczenie w kierowaniu Zespołem (min 3 lata);

  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych;

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów;

  • Dobra organizacja pracy własnej, systematyczność, rzetelność, umiejętność analitycznego myślenia oraz inicjatywa w podejmowaniu działań;

  • Umiejętność delegowania zadań oraz budowania zaangażowania Zespołu;

  • Budowanie Zespołu nastawionego na ciągłe doskonalenie;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Gotowość do częstych podróży służbowych;

  • Biegła znajomość j.angielskiego lub j.niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę w międzynarodowymi partnerami;

  • Atrakcyjne warunki pracy w Firmie będącej liderem w branży utylizacji odpadów medycznych;

  • Uczestnictwo w innowacyjnych Projektach;

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji.

Poznaj stanowisko: Dyrektor ds. Technicznych

Dyrektor do spraw technicznych kontroluje i nadzoruje prace działu do spraw technicznych, którego obowiązki są ściśle uzależnione od rodzaju działalności, jaką dana firma prowadzi. Dyrektor opracowuje procedury wewnętrzne, mające zmaksymalizować efektywność i wydajność prac podległego personelu, a także kontroluje ich skuteczność. Osoba obsadzona na tym stanowisku nadzoruje i koordynuje całokształt procesów, związanych z ...
Dyrektor ds. Technicznych Praca Dyrektor ds. Technicznych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (850)
Wałbrzych (53)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (208)
Toruń (118)
Lubelskie:
Lublin (208)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (905)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2103)
Radom (145)
Płock (45)
Opolskie:
Opole (159)
Nysa (67)