Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

HALE CARLO
Krapkowice
praca stacjonarna
2221 dni temu

Ogłoszenie numer: 1943334, z dnia 2018-04-13

Firma Hale Carlo sp. z o.o. jest jednym z największych producentów hal namiotowych w Polsce. W związku z zakończoną ostatnio rozbudową, a także dalszymi planami rozwojowymi poszukuje kandydata do pracy na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Krapkowice

Opis stanowiska

  • zarządzanie zakładem produkcyjnym,
  • rozwój i wdrażanie działań poprawiających pracę zakładu i osiąganie przez niego lepszych wyników,
  • prowadzenie negocjacji i koordynacja kontaktów wewnątrz zakładu oraz z kluczowymi klientami,
  • nadzorowanie oraz doskonalenie pracy podległych kierowników,
  • zarządzanie procesami zachodzącymi w zakładzie,
  • realizacja planów Zarządu Spółki,
  • współpraca ze wszystkimi działami w zakładzie, Zarządem oraz instytucjami zewnętrznymi w ramach wykonywania powierzonych zadań

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, ekonomiczne)
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu strukturą organizacji,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji,
  • znajomość nowoczesnych technik zarządzania,
  • umiejętność zarządzania budżetem i kierowania kapitałem ludzkim,
  • umiejętności organizacyjne, inicjatywa i przedsiębiorczość,
  • rozwinięte zdolności analityczne i przywódcze,
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2, mile widziana znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • uczestniczenie w interesujących projektach,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia z niezbędnymi narzędziami,
  • ciekawe możliwości rozwoju,