Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

REALIZACJA Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1925 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Realizacja Sp. z o.o. to instytucja badawcza, specjalizująca się w realizacji badań marketingowych, społecznych rynkowych. Jesteśmy prężną, ambitną firmą, działającą od 14 lat na polskim rynku.
Stale poszukujemy współpracowników, których zaangażowanie i świeże spojrzenie przyczyni się do naszego wspólnego wzrostu i rozwoju.
Swobodna atmosfera, przyjazne domowe biuro, szacunek i szczerość - tak funkcjonujemy na co dzień.

Główne obowiązki:
  • Współtworzenie i realizowanie strategii działania firmy
  • Monitorowanie i raportowanie wdrażania przyjętej strategii
  • Kreowanie i proponowanie adekwatnych i elastycznych rozwiązań do aktualnych potrzeb firmy
  • Nadzór nad sporządzaniem budżetów i harmonogramów projektów, kontrola ich wykonania
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach biznesowych
  • Umiejętność doboru pracowników i kierowania zróżnicowanym zespołem
  • Motywowanie oraz wspieranie rozwoju zawodowego pracowników
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku zarządzającym (niekoniecznie wysokiego szczebla)
  • Umiejętność strategicznego myślenia oraz zarządzania kilkoma projektami równocześnie
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Zaangażowanie w sprawy firmy oraz aktywne tworzenie nowych rozwiązań
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z pracownikami
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Biegła obsługa internetu i komputera (w szczególności bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel, Word)
Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w pracy w firmie zajmującej się badaniami rynku i opinii
  • Wykształcenie z zakresu zarządzania, mile widziane MBA lub podyplomowe
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną formę zatrudnienia
  • Samodzielność oraz szybki rozwój
  • Premie uznaniowe za osiągane wyniki
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz rodziny
  • Kartę Multisport