Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

Talent IN sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
rekrutacja online
1312 dni temu

Nasz Klient to prężenie działająca na rynku polskim organizacja, która przez lata rzetelnej pracy zdobyła uznanie środowiska i opinię nowoczesnej i godnej zaufania firmy. Do spółki zajmującej się produkcją prefabrykowanych rozwiązań modułowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Zadania:
  • Zarządzanie i nadzór nad bieżącą, operacyjną działalnością spółki
  • Optymalizacja procesów biznesowych i kosztów spółki
  • Zarządzanie obszarem produkcyjnym zakładu prefabrykacji
  • Nadzorowanie oraz doskonalenie pracy podległych pracowników
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych zleceń produkcyjnych
  • Tworzenie i analiza KPI. Nadzór nad rentownością firmy

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku menadżerskim z odpowiedzialnością za strukturę firmy produkcyjnej
  • Wiedza z zakresu finansów i kontrolingu
  • Mile widziana wiedza z zakresu produkcji elektrycznej
  • Umiejętność wprowadzania zmian, zwiększenie efektywności kosztowej
  • Kompetencje liderskie, samodzielność, otwartość na pomysły
  • Umiejętność strategicznego myślenia
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Samochód służbowy
  • Stanowisko o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
  • Interesującą, ciekawą i rozwojową pracę w nowoczesnej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji