Dyspozytor

Lauvjah Spedycja

Suchy Las

3 dni temu

Lauvjah Spedycja dynamicznie rozwijająca się firma transportowo - spedycyjna poszukuje pracownika na stanowisko Dyspozytor Międzynarodowy. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Suchy Las w powiecie poznańskim.

Dyspozytor
Miejsce pracy: Suchy Las

Etat: cały
Siedziba: Suchy Las – Galeria Sucholeska
Rekrutacja: online, telefoniczna, w siedzibie biura

Twój zakres obowiązków
  • Kompleksowa obsługa zleceń spedycyjnych.
  • Stały nadzór floty pojazdów oraz efektywne jej wykorzystanie.
  • Planowanie pracy kierowców.
  • Kontrola realizacji zleceń.
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami.
  • Pozyskiwanie nowych zleceń spedycyjnych.
  • Optymalizacja kosztów.
Nasze wymagania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w Spedycji.
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji.
  • Dobra znajomość obsługi komputera.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania trudnych decyzji oraz rozwiązywania problemów.
  • Obsługa urządzeń biurowych oraz znajomość pakietu Office.
  • Znajomość systemów TMS (Nawigator) – dodatkowy atut.
To oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy.
  • Pełne wdrożenie na stanowisko.
  • Pakiet benefitów: opieka zdrowotna, zniżki na wyjazdy turystyczne oferowane przez Biuro Podróży Oskar, bilety na mecze poznańskiego klubu Lech Poznań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Poznaj

Centrum Turystyki OSKAR sp. z o. o.

Centrum Turystki Oskar jest Firmą działającą na rynku turystycznym od ponad 10 lat. Jako doświadczone Biuro potrafimy sprostać życzeniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Firma zajmuje się organizacją i sprzedażą imprez turystycznych. Naszym znakiem rozpoznawalnym są wysoka jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny. Główne destynacje, którymi się zajmujemy to Albania, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Grecja, Hiszpania i Rumunia. Organizujemy również obozy młodzieżowe i zielone szkoły, a także realizujemy indywidualne zamówienia. W przyszłości, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów pragniemy wzbogacić naszą ofertę o nowe egzotyczne kierunki.

Poznaj stanowisko: Specjalista Dyspozytor
Specjalista Dyspozytor to osoba, która odpowiada za koordynowanie i planowanie optymalnego wykorzystania pojazdów, aby zapewnić ciągłość wykonywanych zadań przewozowych. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: optymalne planowanie transportu, nadzór na kierowcami, organizacja pracy floty własnych pojazdów, organizacja napraw i przeglądów podległego taboru, ...
Praca Specjalista Dyspozytor