Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Stare Kurowo
Dziale Logistyki

Ragn Sells Polska
Stare Kurowo
praca stacjonarna
5932 dni temu

Ogłoszenie numer: 40822, z dnia 2008-02-22

stanowiąca część szwedzkiego koncernu Ragn-Sells AB poszukuje osób na samodzielne stanowisko w:

Miejsce pracy: Stare Kurowo

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:
  • współpracę z firmami transportowymi w zakresie realizacji zamówień, negocjacji warunków usług i cen
  • analizę i ocenę ofert handlowych
  • organizację transportu ( planowanie i kontrolowanie ) w zakresie dostaw do klientów i przywozu surowców w celu zapewnienia płynnej i terminowej dostawy / odbioru towaru
  • organizację transportu wewnętrznego
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
  • sporządzanie raportów, statystyk i analiz
  • obserwację rynku dostawców, trendów cenowych oraz zmian zachodzących na rynku. Analizę danych i podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji kosztów zakupu, poprawy wskaźników jakości i dostaw na czas
  • dokonywanie przyjęć i wycen towarów do magazynów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z logistyką),
  • znajomość narzędzi i procedur logistycznych, metod zarządzania gospodarką magazynową i nowoczesnych technik zarządzania logistycznego, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( minimum 2 lata)
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Excel),
  • znajomość programów magazynowych (Symfonia)
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • stabilną pracę w nowoczesnej organizacji
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole
  • stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy