Zobacz więcej ofert pracy

Dziennikarz

Polska Grupa Górnicza sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
1662 dni temu

Polska Grupa Górnicza S.A. to europejski lider w obszarze wydobycia węgla kamiennego. Wielowiekową tradycję łączymy z innowacyjnym podejściem do produkcji i zarządzania. Nasze kopalnie umiejscowione są w centrum Śląska, historycznie związanego z węglem kamiennym.

Naszym najcenniejszym atutem jest wiedza i doświadczenie 42 tysięcy osób zatrudnionych w PGG. To dzięki wykorzystaniu ich kompetencji oraz najnowszych rozwiązań technologicznych, jesteśmy w stanie efektywnie konkurować na światowym rynku surowcowym.

Polska Grupa Górnicza S.A. poszukuje Kandydata na stanowisko:

Dziennikarz
Miejsce pracy: Katowice

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy dziennikarza
  • Dobry warsztat redaktorski
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Twoje zadania:

  • Obsługa prasowa spółki
  • Analiza informacji pojawiających się w mediach dotyczących spółki lub jej otoczenia
  • Pisanie, redagowanie i korekta tekstów związanych z tematyką działania spółki
  • Współpraca z mediami interesującymi się sprawami spółki
  • Przygotowywanie wewnętrznych i zewnętrznych wydarzeń wymagających obsługi medialnej (np. konferencje, sympozja, warsztaty)

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej organizacji, w nowo tworzonym zespole pracowników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kompetencje (krajowych i zagranicznych)
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów i rozwiązań
  • Bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy
  • PGG Family – program zniżek dla Pracowników PGG
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Aplikując na niniejsze ogłoszenie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Grupę Górniczą S.A. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych innych niż imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia (określonych w art.221 § 1 Kodeksu pracy), a udostępnionych PGG S.A. z własnej inicjatywy w moim CV, w celu umożliwienia mi udziału w rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnej chwili mogę cofnąć powyższą zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polską Grupę Górniczą S.A. w związku z udziałem w rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO, w załączniku "Kandydaci do pracy, praktyki lub stażu".

Administratorem Pani/Pana Danych Osobowych jest:

Polska Grupa Górnicza S.A.

40-039 Katowice

ul. Powstańców 30