Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ekspert Analityk Ryzyka Kredytowego

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

16 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: AŚ/AG/PR/04/2019/07

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:
  • kompleksowa ocena sytuacji ekonomiczno - finansowej przedsiębiorstw,
  • opiniowanie transakcji, analiza ryzyk,
  • strukturyzacja transakcji,
  • weryfikacja jakości i wartości zabezpieczeń,
  • weryfikacja i zatwierdzanie sygnałów ostrzegawczych w ramach monitoringu
  • ustalanie ratingów firm,
  • bieżąca współpraca z Korporacyjną Siecią Sprzedaży (wsparcie, konsultacje) oraz z innymi jednostkami banku w procesie kredytowym,
  • analiza jakości portfela kredytowego,
  • śledzenie, koniunktury gospodarczej, trendów rynkowych,
  • uczestnictwo w projektach kreujących i wdrażających innowacyjne rozwiązania w procesach kredytowych, analizie portfelowej, raportowaniu.
Nasze oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość analizy finansowej klientów korporacyjnych,
  • 3 lata doświadczenia w analizie kredytowej średnich lub dużych firm,
  • znajomość procesów, produktów funkcjonujących w segmencie korporacyjnym,
  • znajomość podstaw prawa gospodarczego,
  • umiejętność formułowania wniosków i podejmowania samodzielnych decyzji
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zdolności negocjacyjne,
  • bardzo dobra znajomość MS Excela i Power Pointa,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Mile widziane:
  •  znajomość VBA dla MS Excel,
  •  umiejętność pobierania danych przez API,
  •  podstawowa znajomość programowania (SQL, Python),
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy

Poznaj

Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Ryzyka Kredytowego

Specjalista do spraw ryzyka kredytowego jest członkiem zespołu, powołanego do sprawowania kontroli nad procesem decyzyjnym, w zakresie przyznawania kredytów oraz analizy ryzyka kredytowego w przypadku nowych wniosków. Specjaliści ds. ryzyka kredytowego sprawdzają, czy w przypadku dotychczas rozpatrzonych wniosków kredytowych nie dopuszczono żadnych nieprawidłowości, jednocześnie weryfikując ryzyko kredytowe obecnie ...
Specjalista ds. Ryzyka Kredytowego Praca Specjalista ds. Ryzyka Kredytowego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (742)
Wałbrzych (59)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (246)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (268)
Chełm (50)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (982)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2298)
Radom (173)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (77)