Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ekspert ds. Raportowania i Analiz Strategicznych

Orange Polska S.A.

Tychy

24 dni temu

Team Tychy

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie a Twoje zaangażowanie zostanie wynagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • doradztwo i opiniowanie rozwiązań biznesowych w zakresie działań operacyjnych Centrum Obsługi Pracowników
  • identyfikowanie i rekomendowanie działań zmierzających do zwiększania efektywności świadczonych usług oraz procesów operacyjnych
  • koordynowanie procesu opracowywania analiz w ramach jednostki, monitoring spójności procesów
  • zarządzanie raportowaniem wyników analiz
  • sporządzanie analiz efektywnościowych i porównawczych w ramach COP w perspektywie zasobowej, finansowej i organizacyjnej
  • weryfikacja potrzeb jednostki w celu zgłaszania usprawnień w systemach, analiza wymagań biznesowych, przygotowanie propozycji rozwiązań informatycznych
  • szkolenia pracowników z nowych funkcjonalności wdrażanych aplikacji
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz doświadczenie w obszarze zagadnień i procesów HR
  • posiadasz minimum 5 lat na stanowisku związanym z analityką, raportowaniem (operacyjnym, statystycznym, zarządczym), planowaniem
  • posiadasz wykształcenie wyższe
  • masz umiejętność identyfikacji, pomiaru i monitorowania kluczowych wskaźników
  • znasz i stosujesz metody kreatywnego myślenia oraz twórczego rozwiązywania problemów
  • zrozumiesz potrzeby biznesowe firmy i dowozisz rozwiązania
  • posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie konwersacyjnym
  • znasz SAP HR- doświadczenie mile widziane
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Realne wyzwania na co dzień
  • Kartę sportową bez limitów
  • Internet i telefon bez limitu
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Raportowania

Specjalista ds. raportowania zajmuje się opracowywaniem raportów finansowych w firmie np. raportów bieżących i okresowych oraz późniejszą ich weryfikacją. Bierze udział w pracach związanych z budżetowaniem i analizą kosztową, budżetowym „zamknięciem miesiąca czy roku” oraz przygotowuje analizy sprawozdawcze np. raporty zarządu czy inne dokumenty wysyłane później do KNF. W przypadku spółek giełdowych ...
Specjalista ds. Raportowania Praca Specjalista ds. Raportowania

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (630)
Wałbrzych (60)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (223)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1941)
Radom (176)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)