Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektromechanik - Mechanik

POL-MOT Auto S.A.

Kielce

150 dni temu

Ogłoszenie numer: 1977319, z dnia 2018-05-23

POL-MOT Auto to jedna z największych wielomarkowych firm dealerskich w Polsce. Prowadzimy działalność w pięciu miastach w Polsce, gdzie mamy dziesięć salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze. Oprócz typowych dla dealerów samochodowych usług sprzedaży zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i flotowych, serwisu, obsługi finansowej i ubezpieczeniowej firma oferuje również wynajem samochodów.

Poszukujemy pracowników zatrudnionych w oddziale OPEL Kielce / świętokrzyskie na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

  • Praca w autoryzowanym serwisie OPEL
  • Naprawa i doposażanie samochodów osobowych i dostawczych
  • Wykonywanie napraw elektromechanicznych
  • Diagnozowanie usterek w zakresie elektromechaniki
  • Montaż podzespołów w pojazdach
  • Obsługa urządzeń warsztatowych
  • Bieżąca konserwacja urządzeń

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenia na stanowisku elektromechanik samochodowy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie kierunkowe (mechanik samochodowy)
  • Zdolność do pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku
  • Znajomość diagnostyki komputerowej

Oferujemy

  • Atrakcyjne stałe miesięczne wynagrodzenie + bardzo motywacyjny system premiowy
  • Profesjonalne szkolenia
  • Pracę w dużej i wielooddziałowej firmie z 20-letnim doświadczeniem
  • Pracę w zespole i miłą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wynagrodzenie

Od 2500 do 5000 PLN

Poznaj stanowisko: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Elektromechanik Praca Elektromechanik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (818)
Wałbrzych (62)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (191)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (985)
Tarnów (65)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2161)
Radom (179)
Płock (51)
Opolskie:
Opole (188)
Nysa (69)