Elektromechanik Trolejbusowy

Tyskie Linie Trolejbusowe Spółka z o.o.

Tychy

10 dni temu

Jesteśmy jednym z trzech przewoźników komunikacji trolejbusowej w Polsce.
Obsługujemy taborem trolejbusowym siedem linii na zlecenie Zarządu Transportu Metropolitalnego w Katowicach. Ekologicznie do celu! - takim hasłem promujemy komunikację trolejbusową
jako bezemisyjną i całkowicie przyjazną dla środowiska.

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:
  • Diagnozowanie usterek oraz dokonywanie napraw elektrycznych, elektromechanicznych i mechanicznych pojazdów,
  • Wykonywanie przeglądów i bieżącej konserwacji pojazdów,
  • Obsługa urządzeń elektrycznych i elektronicznych w pojazdach,
  • Obsługa urządzeń do serwisu klimatyzacji.
Wymagania:
  • Mile widziane wykształcenie min. zawodowe techniczne w kierunku elektryk, elektronik lub elektromechanik samochodowy,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze i naprawach pojazdów samochodowych,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dbałość o powierzony sprzęt,
  • Gotowość do nauki i szkoleń,
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii C.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pakiet świadczeń socjalnych w oparciu o Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Dofinansowanie do przejazdów środkami komunikacji publicznej na terenie Metropolii,
  • Szkolenia branżowe.
Poznaj stanowisko: Elektromechanik
Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Praca Elektromechanik