Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektromechanik

Boryszew S.A. oddział MAFLOW w Tychach

Tychy

136 dni temu

Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń zainstalowanych w firmie
  • Terminowe wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji
  • Bieżące usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji wraz z eliminacją źródeł problemu
  • Usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje parku maszynowego w celu poprawienia ich wydajności i ograniczenia zużycia energii
  • Racjonalne wykorzystanie powierzonego sprzętu i narzędzi zgodne z ich przeznaczeniem
  • Zachowanie czystości i porządku w pomieszczeniach Działu oraz innych pomieszczeniach technicznych zakładu
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym / elektromechanicznym
  • Min. roczne doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub technicznym
  • Uprawnienia elektryczne min. do 1 kV
  • Znajomość budowy maszyn
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń (schematy elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, rysunek techniczny)
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o międzynarodowym zasięgu
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie)
Na aplikacji prosimy umieścić poniższą klauzulę: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach, ul. Serdeczna 42, 43-100 Tychy na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, jednakże nie dłużej niż na okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji na niniejsze stanowisko. Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/łem się z klauzulą informacyjną Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Elektromechanik Praca Elektromechanik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (46)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (115)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (876)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1936)
Radom (150)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (151)
Nysa (62)