Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektromechanik

Human & Hunter Sp. z o.o.

Częstochowa

115 dni temu

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

NASZ KLIENT:

Światowy lider w produkcji części samochodowych, dla którego w związku z rozwojem działu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa
Nr ref.: E/EB/Ł
Zadania:
  • usuwanie awarii oraz wykonywanie regulacji maszyn i urządzeń na liniach produkcyjnych,
  • współpraca przy budowie i czynny udział przy uruchomieniu nowych maszyn, linii produkcyjnych,
  • współpraca z innymi działami w zakresie aktywnego udziału w działaniach korygujących oraz monitorowania i usprawnienia procesów,
  • realizowanie planów remontowych i przeglądów maszyn,
  • wykonawstwo nowych urządzeń i układów sterowania.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne (mechatronika, automatyka przemysłowa, elektrotechnika, mechanika i inne pokrewne),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego oraz zagadnień z mechaniki,
  • uprawnienia SEP do 1kv,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • samodzielność, umiejętność pracy w zespole, rzetelność.
Nasza oferta:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie składające się ze stałej części podstawowej oraz systemu premiowego,
  • szkolenia specjalistyczne oraz techniczne,
  • bogaty pakiet benefitów – opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, karta sportowa,
  • system zniżek na towary i usługi,
  • świadczenia socjalne.

Poznaj stanowisko: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Elektromechanik Praca Elektromechanik