Elektromechanik

PRT RADOMSKO SP Z O O

Radomsko

124 dni temu

PET Recycling Team jest jedną z wiodących firm z branży recyklingu materiałów PET w Europie. W świecie postępującej globalizacji recykling odgrywa coraz ważniejszą rolę. Od początku działalności nasza firma wytwarza wysokiej jakości regranulat PET, który jest produkowany w ramach procesu recyklingu. Regranulat PET następnie jest wykorzystywany do produkcji butelek PET, co prowadzi do znaczącego ograniczenia emisji CO2.

Do naszego zakładu w Radomsku poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Radomsko
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami,
  • regeneracja, konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne o profilu elektromechanika lub pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia elektryczne SEP 1 kV,
  • podstawowa znajomość budowy maszyn oraz schematów elektrycznych,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych i wózków widłowych będą dodatkowym atutem.

Zapraszamy również osoby świeżo po szkole, bez doświadczenia zawodowego!

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.
Poznaj stanowisko: Elektromechanik
Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Praca Elektromechanik