Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektromonter

Partner Serwis Sp. z o.o.

Kwidzyn

3 dni temu

Firma Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Oferowane usługi wykonujemy zarówno w warsztatach Partner Serwis, jak i bezpośrednio u Klientów. Działamy na rynku od 2002 roku. Obecnie firmę tworzy 6 oddziałów świadczących serwis przemysłowy i dystrybucję nowych komponentów napędowych. Zatrudniamy łącznie około 500 osób.

 

Dołącz do naszego zespołu w Kwidzynie:

Elektromonter
Miejsce pracy: Warsztat Remontu Silników - Oddział w Kwidzynie

 

Główne zadania:
 • Wykonywanie prac instalacyjnych,
 • Wykonywanie oględzin i przeglądów urządzeń elektroenergetycznych SN i nn,
 • Usuwanie usterek i awarii oraz naprawy bieżące instalacji i urządzeń elektroenergetycznych.
Od kandydatów oczekujemy:
 • wykształcenia min. zawodowe kierunkowe,
 • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane osoby do przyuczenia),
 • aktualne uprawnienia SEP (możliwość odnowienia u pracodawcy),
 • gotowości do kilkudniowych wyjazdów (w ramach delegacji - dobry standard hoteli), praca w dodatkowo płatnych nadgodzinach.
Oferujemy:
 • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
 • zatrudnienie w ramach umowy o pracę oraz system premiowy,
 • pakiet benefitów (ubezpieczenie NW, kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów, pożyczki pracownicze),
 • zgrany zespół pracowników.
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Partner Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Stoczniowa 2. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a Kandydat ma prawdo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Partner Serwis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul.Stoczniowa 2 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Poznaj

Partner Serwis Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Elektromonter 
Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...
Praca Elektromonter