Elektromonter
POLONTEX S.A.
Częstochowa
pracownik fizyczny
umowa o pracę
1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 5553870, z dnia 2021-09-22

POLONTEX S.A
ODDZIAŁ ENERGETYCZNY W CZĘSTOCHOWIE
ul. Rejtana 29G 42-202  Częstochowa

zatrudni na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

 

Opis stanowiska


Ogólny zakres obowiązków dla pracownika na stanowisku elektromontera

Wykonywanie pracy na stanowisku eksploatacji w zakresie: obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym dla następujących urządzeń, instalacji i sieci:

 • Urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej bez względu na wysokość napięcia znamionowego
 • Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV
 • Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu znamionowym powyżej 1 kV
 • Zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW
 • Urządzenia elektrotermiczne
 • Sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego
 • Elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym

Aparatura kontrolno-pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji wymienionych w pkt. 1-8 w

Wymagania

 • wykształcenie średnie techniczne / zawodowe,
 • uprawnienia w zakresie eksploatacji grupa 1 do 1 kV lub powyżej 1 kV.

Oferujemy

 • zatrudnienie na umowę o pracę,
 • możliwość rozwoju zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ"


KONTAKT tel 34 369 2070


Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.


KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA DANYCH OSOBOWYCH
W PROCESIE REKRUTACJI W POLONTEX SPÓŁKA AKCYJNA
ODDZIAŁ ENERGETYCZNY W CZĘSTOCHOWIE

 

Zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
w szczególności z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) – (RODO) w celu zapewnienia właściwej ochrony danych osobowych, osobie, której dane dotyczą, należy przede wszystkim podać informacje dotyczące przetwarzania jej danych osobowych określone w art. 13 RODO. W związku z powyższym informujemy Państwa, że:

Administratorem Państwa danych osobowych(dalej ,,Administrator” lub „ADO”) gromadzonych na potrzeby rekrutacji jest POLONTEX SPÓŁKA AKCYJNAODDZIAŁ ENERGETYCZNY W CZĘSTOCHOWIE, kod pocztowy 42–202 Częstochowa, ul. Rejtana 29E, wpisana do rejestru Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000094612, NIP 2050005294, REGON 150916961 – 00031.

Zgodnie z art. 7 ust. 3 RODO mają Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Pani/ Pana dane osobowe mogą być udostępniane innym podmiotom świadczącym dla Administratora usługi kadrowo-księgowe, w tym rekrutacje oraz kadrze kierowniczej Administratora decydującej o zatrudnieniu. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowych.

Przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Państwa dane będą przetwarzane przez Administratora wyłącznie do celów i na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, w okresie trwania rekrutacji maksymalnie 30 dni oraz do 30 dni od jej zakończenia. Po tym okresie dane zostaną zniszczone.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Aplikuj teraz

Poznaj

POLONTEX S.A.

Podobne oferty