Elektronik/Automatyk

Hays Poland

Okolice Katowic

780 dni temu

Elektronik/Automatyk
Okolice Katowic
Elektronik/Automatyk
Okolice Katowic
Nr Ref.: 1071371

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla firmy produkcyjnej z branży automotive, zlokalizowanej w okolicach Katowic, poszukujemy obecnie kandydata/kandydatki do roli Elektronika.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do działu utrzymania ruchu i będzie odpowiedzialna za zapewnienie sprawności układów i podzespołów elektronicznych. Elektronik będzie wykonywał przeglądy maszyn, analizował przyczyny powstawania awarii i zapobiegał ich występowaniu. Będzie też odpowiedzialny za działania prewencyjne oraz instalację maszyn i urządzeń elektrycznych oraz aparatury sterującej i pomiarowej. Elektronik będzie tworzył dokumentację elektryczną maszyn i prowadził dokumentację napraw i przeglądów.

Od osób zainteresowanych udziałem w rekrutacji nasz klient oczekuje wykształcenia wyższego z zakresu elektrotechniki albo automatyki i robotyki. Wymagana jest umiejętność programowania i wprowadzania modyfikacji sterowników PLC (Siemens LOGO, Simatic) oraz umiejętność obsługi i programowania falowników (Lenze, Eura, Sinus M). Kandydat/kandydatka do roli elektronika powinien również posiadać wiedzę z zakresu systemów komunikacji elementów sterowania maszyn. Jednym z wymagań jest także posiadanie uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1 kV. Nasz klient oczekuje także gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Firma naszego klienta oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, obszerny pakiet szkoleń oraz współpracę z międzynarodową firmą automotive.


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik

Rekrutują z Praca.pl