Elektronik taboru kolejowego

DB Cargo Polska S.A.

Małaszewicze

2 dni temu

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Małaszewiczach w dziale Lekkie Utrzymanie Lokomotyw.

Opis stanowiska:
  • Realizacja napraw lokomotyw elektrycznych i spalinowych w zakresie urządzeń i instalacji elektrycznych
  • Konserwacja i naprawy urządzeń elektroniki i automatyki
  • Odczytywanie schematów ideowych urządzeń i instalacji elektronicznych
  • Lokalizowanie i usuwanie uszkodzeń w układach i urządzeniach elektronicznych
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne w specjalności elektronik lub informatyk - warunek konieczny
  • Doświadczenie na w/w stanowisku - mile widziane
  • Znajomość zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Znajomość urządzeń oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • Wiedza na temat kodów usterek zapisywanych podczas pracy urządzeń mechanicznych
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Samodzielność w działaniu
  • Mobilność i dyspozycyjność (możliwość częstych wyjazdów służbowych)
  • Uprawnienia SEP do 1 kV - mile widziane
Oferujemy:
  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą

Przyślij nam swoje zgłoszenie (CV) za pomocą przycisku

Poznaj

DB Cargo Polska S.A. jest częścią wiodącego towarowego przewoźnika kolejowego w Europie DB Cargo AG, łączącego spółki kolejowych przewozów towarowych, należące do Deutsche Bahn - jednej z największych grup logistycznych na świecie. DB Cargo jest obecna niemal na wszystkich krajowych rynkach europejskich, od Hiszpanii po Rosję, od Szwecji po Włochy. W 2019 roku przyznano nam statuetkę FRIENDLY WORKPLACE oraz godło Solidnego Pracodawcy.

Proces rekrutacji

Krok Aplikacja online
Krok Rozmowa telefoniczna
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Wynik rekrutacji
Krok Witamy w DB Cargo Polska
Poznaj stanowisko: Elektronik
Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Praca Elektronik