Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk / Automatyk

P.W. Masterchem S.J.

Zielona Góra

249 dni temu

Ogłoszenie numer: 1815101, z dnia 2017-10-12

Jesteśmy jednym z czołowych producentów opakowań i preform PET do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych oraz wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika:

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

  • naprawy instalacji elektrycznych oraz ich modernizacje,
  • współudział w instalowaniu i uruchamianiu nowych urządzeń,
  • wykonywanie czynności konserwacyjnych i remontowych przy układach elektronicznych,
  • aktywny udział przy usuwaniu usterek, przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe w specjalności elektryk, elektronik, automatyk lub pokrewne
  • dyspozycyjność, samodzielność, dokładność i systematyczność
  • uprawnienia SEP

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • po 3-miesięcznym okresie próbnym umowa o pracę na pełny etat
  • przeszkolenie na danym stanowisku
  • wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa
  • bony na święta, karta OkSystem

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk