Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Elektryk – Automatyk
Korporacja KGL S.A.
Klaudyn
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
26 dni temu

Korporacja KGL S.A. to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

 

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Elektryk – Automatyk
Miejsce pracy: Klaudyn
Twój zakres obowiązków:
 • bieżące usuwanie awarii elektrycznych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
 • wykonywanie przeglądów i konserwacji urządzeń,
 • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne.
Nasze wymagania:
 • wykształcenie zawodowe - elektryk, elektromechanik, elektronik,
 • wiedza z zakresu automatyki i elektryki,
 • umiejętność naprawy maszyn produkcyjnych oraz czytania schematów elektrycznych,
 • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
 • Umowa o pracę
 • Stałe, comiesięczne i regularne wynagrodzenie zawsze na koncie Pracownika na czas - 10. każdego miesiąca
 • Premię za rzetelną pracę wypłacaną po każdym miesiącu
 • Opieka medyczna Medicover oraz karta Multisport lub bilety do kina / teatru
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Korporacja KGL S.A.

O spółce KGL

Korporacja KGL S.A. to polska spółka notowana na giełdzie, zajmującą się produkcją i sprzedażą folii oraz opakowań z tworzyw sztucznych, a także dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych oraz importem surowców i półproduktów z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku. Od lat koncentrujemy działania na zwiększeniu skali działalności produkcyjnej. W tym zakresie sukcesywnie rozbudowujemy zaplecze produkcyjne poprzez zakup i budowę hal produkcyjnych i magazynowych oraz zakup maszyn i urządzeń. Posiadamy nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju (CBR), w którym opracowywane są projekty nowych, innowacyjnych produktów oraz własną narzędziownie.

KGL JAKO PRACODAWCA

W całej Grupie KGL pracuje łącznie 750 osób w kilku lokalizacjach. Pomimo ogromnej skali działalności, w codziennym zarządzaniu dokładamy starań, aby spółka zachowała swój pierwotny charakter i aby każdy z naszych Pracowników czuł się częścią wielkiej rodziny KGL.

Jako Pracodawca dbamy o terminowość wypłat wynagrodzenia, doskonalimy nasze systemy premiowe, a także ich sprawiedliwe przydzielanie oraz rozbudowujemy kafeterię benefitów. Każdy z naszych Pracowników jako dodatek otrzymuje opiekę medyczną oraz kartę Multisport lub bilety do kina czy teatru.
 
Dynamika rozwoju naszego biznesu sprawia, że każdy nowy Pracownik może wykazać się inicjatywą i realizować nie tylko wypracowane standardy ale również własne pomysły.

Podobne oferty