Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Firma zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy największym w Polsce producentem sterowników do kotłów na paliwa stałe. Zaufały nam wiodące firmy kotlarskie w kraju i za granicą. Nasze urządzenia cechuje najwyższa jakość i niezawodność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.

Elektryk / Elektronik
Miejsce pracy: Bulowice

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne;
  • umiejętność ręcznego lutowania i lutowania gorącym powietrzem;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • umiejętność zdiagnozowania usterki;
  • obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej;
  • doświadczenie w elektronice;
  • prawo jazdy kat „B”;
  • zaangażowanie w pracę;
  • doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności.
Zadania:
  • usuwanie usterek, awarii i utrzymywanie w sprawności urządzeń
  • wykonywanie prac montażowych, przeglądów, konserwacji i remontów maszyn, urządzeń, sieci i instalacji
  • nadzór nad eksploatacją urządzeń elektroenergetycznych, usuwanie nieprawidłowości działania
  • Naprawy i bieżący dozór systemów elektroniki, automatyki
Oferujemy:
  • przeszkolenie w zakresie obsługi naszych urządzeń;
  • atrakcyjne warunki pracy w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Poznaj

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Firma zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy największym w Polsce producentem sterowników do kotłów na paliwa stałe. Zaufały nam wiodące firmy kotlarskie w kraju i za granicą. Nasze urządzenia cechuje najwyższa jakość i niezawodność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk