Ogłoszenie numer: 2755119, z dnia 2019-11-11

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego

zatrudni na podstawie umowy o pracę:

Elektryka - Konserwatora

Elektryk - Konserwator

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • obsługa, eksploatacja i naprawa instalacji elektroenergetycznej,
  • kontrola pod kątem prawidłowego działania urządzeń elektroenergetycznych – usuwanie awarii, konserwacja i monitoring urządzeń pomiarowych,
  • wykonywanie nowych instalacji, połączeń, itp.,
  • prowadzenie książki kontrolnej pracy instalacji i urządzeń przez odpowiednie wpisy o stanie technicznym, dokonanych przeglądach i remontach,
  • obsługa agregatów prądotwórczych i baterii akumulatorów.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu elektrycznym lub elektroenergetycznym,
  • minimum roczny staż pracy na stanowisku elektryk lub elektryk-konserwator przy pracach w ruchu elektroenergetycznym,
  • aktualne świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu znamionowym powyżej 1 kV, zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW oraz sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi budowlanych oraz narzędzi pomiarowych,
  • dbałość o racjonalne wykorzystanie czasu pracy, materiału i narzędzi,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie wykonywania pomiarów elektrycznych oraz znajomość automatyki,

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz stabilne zatrudnienie,
  • pracę w systemie równoważnym (od poniedziałku do niedzieli na 3 zmiany) zgodnie z harmonogramem.
Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk