Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk Utrzymania Ruchu

MUBEA AUTOMOTIVE POLAND SP. Z O. O.

Zimna Wódka

2 dni temu

Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów
poszukujemy pilnie kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku

w zakładzie Mubea Automotive Poland sp. z o.o.

w miejscowości Zimna Wódka (gmina Ujazd)

Zadania:
  • wykonywanie napraw i prac montażowych – samodzielne prowadzenie prac montażowych i napraw na polecenie przełożonego lub na podstawie przygotowanych planów
  • współpraca przy większych naprawach według zlecenia
  • realizacja zadań z zakresu przeglądów technicznych i utrzymania ruchu
Wymagania:
  • co najmniej 3-letnie wykształcenie zawodowe techniczne np. na kierunku elektryka przemysłowa
  • mile widziane doświadczenie w pracy elektryka w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość sposobu funkcjonowania systemów sterowania oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • umiejętność samodzielnej pracy, poczucie odpowiedzialności, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, niezawodność i elastyczność
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia (pierwsza umowa na 1 rok)
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • pracę w nowo powstałym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży automotive

Po pomyślnym wdrożeniu do p racy oferujemy różnorodne
możliwości rozwoju zawodowego w naszej firmie.

Jeśli oferta nasza zainteresowała Pana (Panią), prosimy
o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) za pomocą przycisku

W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt pod numerem telefonu 77/549 40 31

Poznaj

Jesteśmy przedsiębiorstwem o światowym zasięgu - dostawcą wyrobów dla branży motoryzacyjnej. Zatrudniamy ponad 13 000 pracowników. Konstruujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy wysokiej jakości innowacyjne komponenty samochodowe o lekkiej konstrukcji – sprężyny techniczne i pokrewne produkty. Należymy do czołowych producentów tej branży w Europie, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Południowej. Jesteśmy obecni także na rynkach azjatyckich. W 2015 roku rozpoczęliśmy działalność w Polsce.

Mubea Automotive Poland sp. z o.o.
Adres: Zimna Wódka
ul. Europejska 9
47-143 Ujazd
tel.: 77 549 30 41

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (644)
Wałbrzych (47)
Legnica (54)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (773)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1706)
Radom (73)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (116)
Nysa (24)