Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk Utrzymania Ruchu

MUBEA AUTOMOTIVE POLAND SP. Z O. O.

Zimna Wódka

204 dni temu

Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów
poszukujemy pilnie kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku

w zakładzie Mubea Automotive Poland sp. z o.o.

w miejscowości Zimna Wódka (gmina Ujazd)

Zadania:
  • wykonywanie napraw i prac montażowych – samodzielne prowadzenie prac montażowych i napraw na polecenie przełożonego lub na podstawie przygotowanych planów
  • współpraca przy większych naprawach według zlecenia
  • realizacja zadań z zakresu przeglądów technicznych i utrzymania ruchu
Wymagania:
  • co najmniej 3-letnie wykształcenie zawodowe techniczne np. na kierunku elektryka przemysłowa
  • mile widziane doświadczenie w pracy elektryka w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość sposobu funkcjonowania systemów sterowania oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • umiejętność samodzielnej pracy, poczucie odpowiedzialności, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, niezawodność i elastyczność
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia (pierwsza umowa na 1 rok)
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • pracę w nowo powstałym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży automotive

Po pomyślnym wdrożeniu do p racy oferujemy różnorodne
możliwości rozwoju zawodowego w naszej firmie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (856)
Wałbrzych (52)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (201)
Toruń (119)
Lubelskie:
Lublin (210)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (921)
Tarnów (56)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (2145)
Radom (166)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (155)
Nysa (60)