Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk utrzymania ruchu

Klimas Sp. z o.o.

Wanaty (okolice Częstochowy)

141 dni temu

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.
Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Aktualnie do naszego zakładu w Wanatach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wanaty (okolice Częstochowy)
Zadania:
  • naprawa maszyn pod kątem elektrycznym,
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn,
  • przeglądy i remonty maszyn.
Wymagania:
  • doświadczenie w naprawie maszyn,
  • uprawnienia SEP do 1 KV,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Wypłatę 10-go każdego miesiąca
  • Odzież roboczą
  • Atrakcje dla dzieci pracowników np. z okazji „Dnia Dziecka"
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie plus premie
  • Darmowy przewóz pracowniczy
  • Bony świąteczne dla pracowników
Administratorem danych osobowych jest Wkręt-met Sp. z o.o., sp. komandytowa z siedzibą w Kuźnicy Kiedrzyńskiej, ul Wincentego Witosa 170/176, 42-233 Mykanów . Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Dane przetwarzane będą przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy. Informujemy o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawie dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Przestrzeganie zasad ochrony danych w Wkręt-met Sp. z o.o. nadzoruje Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez adres email: rodo@wkret-met.com

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (851)
Wałbrzych (53)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (209)
Toruń (119)
Lubelskie:
Lublin (209)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (907)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2139)
Radom (145)
Płock (45)
Opolskie:
Opole (161)
Nysa (68)