Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk Utrzymania Ruchu

HR Wise Sp. z o.o.

Nysa

128 dni temu

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Nysa

Zakres obowiązków:
  • Bieżące przeglądy i konserwacje instalacji elektroenergetycznych w urządzeniach i maszynach produkcyjnych oraz instalacji sterowania i automatyki,
  • Usuwanie oraz zapobieganie awariom elektrycznym oraz awariom w systemach automatyki i sterowania,
  • Udział w przeglądach okresowych maszyn,
  • Dbanie o stan techniczny maszyn w celu zapewnieni ciągłości procesów produkcyjnych.
Czego oczekujemy?
  • Wykształcenia min. zawodowe lub średnie techniczne o specjalności Elektryk,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania ruchu lub innych działach technicznych w firmach produkcyjnych,
  • Praktycznej wiedzy z zakresu elektryki,
  • Gotowości do pracy w systemie wielozmianowym,
  • Uprawnień SEP minimum jednej grupy,
  • Samodzielności oraz dużej motywacji do pracy.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Motywujący system wynagrodzenia,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych ( bony świąteczne, karta Multisport, prywatna opieka medyczna ect.)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń.
Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ wraz z dołączonymi poniższymi zgodami:
  • Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu wpisania ich do prowadzonej przez HR Wise Sp. z o.o. bazy danych Kandydatów na pracowników, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
  • Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV i liście motywacyjnym na rzecz potencjalnych Pracodawców w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (790)
Wałbrzych (68)
Legnica (114)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (291)
Toruń (179)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (798)
Tarnów (103)
Nowy Sącz (92)
Mazowieckie:
Warszawa (2238)
Radom (190)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (259)
Nysa (90)