Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk

Caterpillar Poland Sp. z o.o.

Sosnowiec

55 dni temu

Zostaw swój ślad na przyszłość

Dołącz do światowego lidera produkującego maszyny budowlane i ziemne, do zakładu Caterpillar w Sosnowcu.

Caterpillar Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na następujące stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Sosnowiec

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (elektromechanik, elektryk, mechanik)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • wiedza techniczna z zakresu elektryki, mechaniki i eksploatacji maszyn
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • uprawnienia SEP powyżej 1kV

Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi i konserwacji suwnic
  • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych
Obowiązki:
  • wykonywanie prac związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń
  • diagnostyka awarii
  • prowadzenie napraw i działań prewencyjnych
  • sporządzanie raportów dotyczących usterek i wykonywanie prac
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju wraz z firmą,
  • zapewnienie odzieży roboczej,
  • komfortowe warunki pracy na hali produkcyjnej zapewniające odpowiedni poziom temperatury w zimie
  • praca w systemie zmianowym (III zmiany)
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • szkolenia i rozwój umiejętności pod nadzorem
  • rozbudowany system socjalny
  • Karta Benefit Multisport
  • opieka medyczna Lux Med
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie PZU
Do zgłoszenia należy dołączyć  oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie  przez Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Janowie Lubelskim Zakład Produkcyjny w Sosnowcu danych osobowych zawartych w tym zgłoszeniu, na  potrzeby rekrutacji na wskazane w nim stanowisko  zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych może zawierać również  zgodę  na przetwarzanie danych osobowych do celów przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Janowie Lubelskim Zakład Produkcyjny w Sosnowcu, nie dłużej niż przez okres 36 miesięcy  od dnia złożenia dokumentów rekrutacyjnych w  postępowaniu rekrutacyjnym na wskazane w nich stanowisko.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Caterpillar Poland Sp. z o.o. z siedzibą Janowie Lubelskim ul. Lubelska 74,23-300 Janów Lubelski. Dane osobowe zbierane są wyłącznie  dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych Praca Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych