LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów pasażerskich oraz jest Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraer.

LOT AMS zatrudnia ponad 830 pracowników. Szczególny rodzaj wykonywanych przez spółkę usług pociąga za sobą konieczność odpowiedniego naboru kompetentnej kadry.

Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowany personel, świadomy powagi wykonywanych przez nich obowiązków.

Proces rekrutacji jest pierwszym etapem doboru fachowców, których praca leży u podstaw budowania wielowarstwowych przedsięwzięć z zakresu specjalizacji branżowej.

Aktualne oferty pracy

  • Specjalista ds. Ochrony Środowiska

    LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)
    3 dni
    Zadania: Wsparcie w nadzorze nad przestrzeganiem wymagań ochrony środowiska w firmie oraz monitoring przepisów prawnych i zmian w tym zakresie; Wsparcie w opracowywaniu wymaganych sprawozdań - m.in. za korzystanie ze środowiska, opłata produktowa, CBAM, KOBIZE, baza BDO; Nadzór nad umowami i...
  • Mechanik Lotniczy

    pracownik fizyczny
    3 dni
    Zadania: Wykonywanie obsługi technicznej na samolotach Wykonywanie serwisu biuletynów, modyfikacji oraz konserwacji na samolotach i podzespołach statków powietrznych Analiza oraz usuwanie usterek sprzętu lotniczego Uczestnictwo w usuwaniu usterek AOG w obcych portach lotniczych Wymagania:...
Zobacz archiwalne oferty pracy

17

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

17 Stycznia 45C

02-146 Warszawa