Zobacz więcej ofert pracy

Asystentka

Idealny Dach Janecki sp.j.
Poznań
praca stacjonarna
4799 dni temu

Ogłoszenie numer: 139334, z dnia 2011-03-07

Firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku zajmująca się dystrybucją materiałów budowlanych z siedzibą w Poznaniu poszukuje pracownika na stanowisko:

Asystentka

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • prace administracyjno – biurowe i księgowe
  • organizacja pracy sekretariatu
  • koordynacja przepływu informacji i korespondencji biurowej
  • tworzenie i aktualizacja dokumentów, baz danych
  • aktualizacja strony internetowej
  • organizacja oraz obsługa spotkań biznesowych i konferencji, prowadzenie kalendarza spotkań
  • przygotowywanie raportów, zestawień oraz zbieranie informacji na bieżące potrzeby przełożonego
  • inne działania nakreślone przez przełożonego

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (w tym praca z raportami, bazami danych)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Word, Excel i Power Point)
  • znajomość zasad z zakresu rachunkowości
  • znajomość języka angielskiego (lub innego języka) na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • samodzielna organizacja pracy, logiczne myślenie, umiejętność pracy pod presją czasu – umiejętność ustalania priorytetów
  • umiejętność samodzielnego redagowania dokumentów
  • doskonałe zdolności analityczne
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy i sumienność, samodzielność oraz zaangażowanie
  • odpowiedzialność i dyskrecja

Oferujemy

  • interesującą pracę w stabilnej firmie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy
  • możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego