Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Barber – Fryzjer Męski

Talent IN

Piastów

14 dni temu

Jeśli znasz techniki barberskie i jesteś fryzjerem męskim z zamiłowania, a przy tym lubisz pracę z klientami, wyróżniasz się kreatywnością i zaangażowaniem w to co robisz oraz masz motywację do dalszego rozwoju.

To właśnie Ciebie szukamy!

Nasz Klient to nowoczesny Salon fryzjerski zlokalizowany w Piastowie. Miejsce pracy, które tworzą kreatywni ludzie z pasją, zorientowani na stworzenie środowiska pracy charakteryzującego się miłą i koleżeńską atmosferą, w której wspiera się pracowników i dba o ich rozwój.

Miejsce pracy: Piastów
Zadania:

Potrzebujemy zdolnego fachowca, który byłby odpowiedzialny za:

  • Strzyżenie i zabiegi pielęgnacyjne brody z wykorzystaniem technik barberskich
  • Strzyżenie męskie
Wymagania:
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Znajomość technik barberskich
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi
  • Umiejętność budowania pozytywnych i trwałych relacji z klientami i współpracownikami
  • Otwartość na wprowadzanie nowości
  • Energia, pozytywne nastawienie i wrodzony uśmiech
  • Zamiłowanie do fryzjerstwa
Oferujemy:
  • stabilną pracę i dużą dbałość o pracowników
  • atrakcyjne warunki finansowe, wynagrodzenie stałe + premia
  • umowę o pracę 1 etat
  • elastyczny grafik pracy
  • gwarancję systematycznych szkoleń i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • już na początku współpracy udział w szkoleniu wprowadzającym
  • miłą atmosferę pracy w kreatywnym i profesjonalnym zespole
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Poznaj

Talent IN sp. z o.o.

Dlaczego warto?

Talent IN to wiedza, jakość, zaangażowanie i wspólna historia zawodowa ludzi, którzy od 20 lat razem pracują i zarządzają organizacjami.

Poznaj stanowisko: Fryzjer
Fryzjer to specjalista, który zajmuje się strzyżeniem włosów, pielęgnacją, czesaniem, układaniem, farbowaniem, myciem oraz goleniem zarostu. Zawód fryzjera należy do grupy zawodów usługowych. Osoba na tym stanowisku powinna mieć dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe - zdobyty w szkole zawodowej lub technikum o profilu fryzjerskim. Poza tym mieć ...
Praca Fryzjer