Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Brygadzista w Dziale Utrzymania Ruchu

ITC METAL

Skarszewy

120 dni temu

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Skarszewy

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Delegowanie zadań
  • Remonty i naprawy bieżące maszyn produkcyjnych.
  • Raportowanie wykonywanych zadań zespołu.
  • Zamawiania części do napraw maszyn.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (kierunki: mechaniczny, elektryczny lub podobny)
  • Umiejętności techniczne
  • Umiejętność wykonywania napraw maszyn z zakresu mechaniki , hydrauliki,  pneumatyki.
  • Podstawowa wiedza z zakresu naprawy układów elektrycznych maszyn.
  • Zdolność diagnozowania usterek maszyn.
  • Zdolności przywódcze
  • Znajomość obsługi komputera
  • Szybkość uczenia się
  • Duże zdolności organizacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w doświadczonym zespole
Poznaj stanowisko: Brygadzista
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista