Newest jobs

View more jobs

Swipe left or right
to go to next or previous job

Ogłoszenie numer: 2425782, z dnia 2019-05-01

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Brygadzista

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • dystrybucja zleconych w systemie lub przez administratora obiektu zadań;
  • koordynacja bieżących napraw, zadań realizowanych siłami własnymi przez konserwatorów utrzymania obiektu, konserwatorów urządzeń technicznych, elektryków, hydraulików, tleniarzy, pracowników gospodarczych zatrudnionych w dziale w danym obiekcie;
  • nadzór nad realizacją bieżących zadań konserwatorów utrzymania obiektu, konserwatorów urządzeń technicznych, elektryków, hydraulików, tleniarzy, pracowników gospodarczych zatrudnionych w dziale w danym obiekcie.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku koordynatora, brygadzisty
  • znajomość obsługi komputera
  • mile widziane uprawnienia kwalifikacyjne wynikające z załącznika nr 1 do rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • dofinansowanie pakietu sportowego.

Explore

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza Radeckiego

Get to know the position: Brygadzista

Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Brygadzista Job Brygadzista

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (694)
Wałbrzych (67)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (244)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (880)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2160)
Radom (169)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (80)