Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Florysta Warszawa
Bukieciarz / Florysta / Florystka

kwiaciarnia Flora
Warszawa
praca stacjonarna
2062 dni temu

Ogłoszenie numer: 2014293, z dnia 2018-09-12

Zatrudnimy w kwiaciarni w śródmieściu Warszawy na stanowisku bukieciarz/ florysta/florystka osobę  z kwalifikacjami i stażem pracy.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa klientów
  • wykonywanie bukietów, wieńców, kompozycji, koszy okolicznościowych
  • wykonywanie dekoracji kwiatowych na zewnątrz
  • pielęgnacja  roślin  doniczkowych w kwiaciarni i u naszych klientów oraz w biurach
  • dbałość o porządek, estetykę i aranżację Kwiaciarni

Wymagania

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności ok. 80-100 godzin/mc
  • doświadczenia w pracy z kwiatami, dekoracjami
  • zdolności manualnych
  • umiejętności dekoracyjnych

Mile widziane:

  • znajomość komputera
  • znajomość języka polskiego

Oferujemy

  • elastyczne dni pracy
  • praca w godzinach pn.-pt. 08 -19.00, sb. 09-19